KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11522164
nr 1152 2164
Halvor Gunheim Torstensen
(1909-1977)
Blandteknik, Halvor Gunheim Torstensen (1909-1977), häst, signerad, 63x48
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 11 december 2017
kl 19:07:42
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)